• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Gülenay Pınarbaşı'nın Web Sitesi

Site Menüsü
takipet

bahsedenler

Anasayfa

Gülenay Pınarbaşı, TRT 'de Geleneğin Kalp Atışları Programına katıldı. Mekana ruh veren Kadınlardan biri olan Kırmızı Ebe ve isimlendirmenin önemine dair bir program gerçekleştirdi.
Trt2 (trt kültür) kanalı, Geleneğin kalp atışı program editörü Gülenay Pınarbaşı Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı makamında ziyaret etti.
Gelenekle gelecek arasında bir köprü olabilmek misyonuyla seyirci karşısına çıkan Geleneğin Kalp Atışları programı her Pazartesi 19.30’da TRT 2’de ekrana geliyor. Eğitimci-yazar Ayla Ağabegüm’ün danışmanlığını ve sunuculuğunu üstlendiği program geleneğin üstündeki külleri üfleyerek ateşi yeniden harlıyor.
KAHVALTI ve SÖYLEŞİ Konuşmacı: Gülenay PINARBAŞI (Edebiyatçı-Yazar) Konu: Anadolu’ya Adını Veren Kadınlar Tarih: 3 Mart 2019, Pazar Saat: 10.30 Yer: Maltepe Türk Ocağı
Yapımcılığını Ayşe Tuba Oral, yönetmenliğini İbrahim Güldalı'nın metin yazarlığı konsept danışmanlığını Gülenay Pınarbaşı'nın yaptığı programı Ayla Ağabegüm sunuyor.
Ayla Ağabegüm'ün sunumu, Gülenay Pınarbaş'ının danışmanlığı ve Ayşe T. Oral'ın yapımcılığını yaptığı Geleneğin Kalp Atışları ekibi, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmazla görüştü
Dizi ve reklamlarda oynatılan çocukların maddi olamayan emeğine dikkat çekti
Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEMDER) tarafından çocuk ihmal ve istismarının önlenmesi için düzenlenen ‘Biz Geleceğiz’ projesinin açılışında konuşan Gülenay Pınarbaşı, medyanın etkilerini azaltmak için eleştirel okumaya dikkat çekti
Gülenay Pınarbaşı, Yenişafak'tan Hatice Saka'ya konuştu
Ümraniye Belediyesinin paket eğitim programlarından Akademi Nisa’nın bu haftaki konuğu “Medya Karşısında Kadının Rolü” konulu semineriyle Gazeteci-Yazar Gülenay Pınarbaşı’ydı. .
Gülenay Pınarbaşı ve Zeynep Bayramoğlu Edirne KYK'da öğrencilerle buluştu. Safiye Erol'u gençlere anlattılar.
Nuri ÖZAKAN’ ın konuşmasının ardından Ayla AĞABEGÜM hanımefendinin öğrencilerinden Doç. Dr. Osman SEZGİN, Gülenay PINARBAŞI ve Belkıs İBRAHİMHAKKIOĞLU sırayla söz alarak Ayla AĞABEGÜM hanımefendinin öğretmenlik hayatından anılar ve önemli notları katılımcılarla paylaştılar.
 1 
tweet